טכנאי שירות

מהו גנרטור בכלל?

עוד לפני שניכנס להגדרה של "גנרטור תלת פאזי" נראה שכדאי קודם לדעת מהו גנרטור בכלל? אז ככה, גנרטור, או בשמו העברי "מְחוֹלֵל" זהו למעשה מכשיר שיודע להשתמש באנרגיה על מנת לסובב מנוע וכך לייצר חשמל. במילים אחרות: באמצעות הגנרטור אנחנו מייצרים חשמל. הגנרטור מסוגל להמיר סוגי אנרגיות, מאנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. איך הפעולה נעשית? באמצעות שימוש במקורות אנרגיה שונים בדוגמת דיזל או בנזין – שמאפשרים את סיבוב המנוע.

 

מתי יש צורך בגנרטור?

האמת היא ששימוש בגנרטור הוא די שכיח במקומות בהם לא ניתן לגשת לרשת חשמל, או שהנגישות לחשמל פגומה ומוגבלת. פעמים רבות גם במקומות בהם יש חשמל קבוע, אלא שהוא נפסק מסיבה מסוימת ונמצא שרשת החשמל אינה יכולה לספק את הצורך הנתון, נוכל למצוא את השימוש בגנרטור. במקומות בהם קיומו של החשמל בכל רגע הוא קריטי, כמו בבתי חולים או במתקנים ביטחוניים – נוכל למצוא שימוש בגנרטורים.

 

האם יש עוד מקומות בהם משתמשים בגנרטור?

מציאות שכיחה נוספת בה נעשה שימוש בגנרטור היא עבור צורכי עבודה במקומות שבהם לא ניתן להתחבר לרשת חשמל. סביר להניח שרובכם ככולכם נוכחתם באירוע, טיול עם לינת לילה, מסיבה או הופעה שהתרחשו בטבע או בשטח פתוח. במקרים כאלה, פעמים רבות לא ניתן להשיג גישה לרשת חשמל עבור הפעלה של מערכת ההגבה, מזנונים, תאורה, מערכות חימום וקירור של מזון וכדו'. במקרים כאלה השכרה של גנרטור היא הפתרון המושלם.

 

אז מהו גנרטור תלת פאזי?

המושג 'פאזה' מייצג בעצם זרם חשמל העובר במעגל חשמלי, וממילא המושג 'תלת פאזי' מייצג מעבר של שלושה זרמים חשמליים שונים העוברים בו זמנית דרך 3 מוליכים עם נקודה משותפת נייטרלית אחת. היתרון המשמעותי של מערכת תלת פאזי וממילא של גנרטור תלת פאזי הוא: האפשרות להגדיל את צריכת החשמל שלכם, כך שתוכלו להפעיל כמות גדולה יותר של מוצרים חשמל מבלי לחשוש לנפילת החשמל. מלבד זאת, למערכת תלת פאזית יש אספקה של חשמל המגיעה דרך שלושה זרמים שונים – מה שמאפשר לכם לפתל את העומס של החשמל בצורה חסכונית ויעילה יותר.

 

האם עדיף לשכור גנרטור תלת פאזי או לרכוש חדש?

רבים האנשים שנזקקים למכשיר חשמלי מסוים ומתוך חוסר מודעות רצים לרכוש אותו. הפעולה הזו, פעמים רבות מאוד מתבררת כטעות. מדוע? מפני שאם אתם זקוקים להשתמש בגנרטור תלת פאזי בצורה חד פעמית, לצורך העניין, רכישה של גנרטור תלת פאזי חדש תהיה טעות מרה מהסיבה הפשוטה – דרך חברת בולדוזר פיתוח תוכלו לקבל בדיוק את הצורך לו את זקוקים, וזה תוך חיסכון אדיר ומשמעותי שכרוך ברכישה של גנרטור תלת פאזי חדש. אז במידה ואינכם בעלי עסקים שזקוקים לגנרטור תלת פאזי לצורכי חירום, או שאתם מפיקי אירועים בשטח הפתוח בצורה תדירה ויום יומית. במקרים אלה רכישה של גנרטור תלת פאזי, על אף שהיא דורשת הוצאה כספית גדולה – היא תהיה פעולה חכמה.

ומה לגבי שאר המקרים? התשובה פשוטה: כאמור, אם אתם יוצאים לטיול בשטח הפתוח, מארגנים יום הולדת, מסיבה או כל אירוע אחר בצורה חד פעמית – השכרה של גנרטור תלת פאזי מחברת בולדוזר פיתוח תהיה פתרון אידאלי עבורכם. אנו נדאג להתאים לכם את הגנרטור הרצוי תוך אספקה מהירה, שירות נעים ומחירים משתלמים.

Call Now Button